
Світильник нічник акумуляторний Настільна лампа у формі важеля із джойстиковим керуванням Білий
- Готово до відправки
- Код: 10504
1 050 ₴
840 ₴
-20%
+380 (93) 117-24-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підкресліть стиль вашого простору завдяки елегантному дизайну, який гармонійно вписується в будь-який інтер'єр, додаючи витонченого блиску.
Вхідна напруга: DC 5V
Вхідний струм: 1A
Потужність: 2W
Матеріал: ABS + силікон
Вага: 260 г
Розміри: 11.2 x 11.2 x 20.4 см
Виділяйтеся гармонійним поєднанням сучасного дизайну та зручної взаємодії.
Керуйте атмосферою у вашому просторі одним рухом джойстика, перетворюючи освітлення на ігрову взаємодію.
Комплектація:
1 x Лампа-важіль
1 x USB-кабель для зарядки
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Управління | Ручне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 204 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Довжина | 112 мм |
| Вага | 260 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина в пакуванні | 11 |
| Висота в пакуванні | 20 |
| Глибина в пакуванні | 11 |
| Вага в пакуванні | 0.370 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 840 ₴










