
Музична скринька Сімпсони The Simpsons Danny Elfman - Main Title Theme
- Готово до відправки
- Код: 10002
350 ₴
250 ₴
-29%
+380 (93) 117-24-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручна дерев'яна шкатулка, яка звучить мелодією з улюбленого мультсеріалу, принесе вам радість і захоплення. Її легко переносити, і ви можете насолоджуватися музикою де завгодно. Крім того, її чудове різьблення робить її прекрасним предметом для колекціонування. Ідеальний подарунок для будь-якої важливої події або просто як магічний додаток до вашої колекції!
Розмір: 6.4 x 5.2 x 4.2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 64 мм |
| Висота | 42 мм |
| Стан | Новий |
| Глибина | 52 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Музична скринька | Так |
| Кількість мелодій | 1 |
| Декоративне оформлення | Різьба |
- Ціна: 250 ₴




